Sąd skazał Polaka na 27 miesięcy więzienia po napadzie na restaurację Mierlo-Hout.

W

iktor B. otrzymał wyrok 27 miesięcy więzienia od sądu w Den Bosch za napad i rozbój w restauracji Mierlo-Hout. Sąd stwierdził ,że napastnik nie pierwszy raz miał konflikt z prawem.


28 grudnia ubiegłego roku Polak (20 lat) kilkakrotnie odwiedził przed napadem restaurację w Mierloseweg. W końcu wszedł do środka, zaczął wymachiwać fałszywym pistoletem i zażądał pieniędzy. Uciekając z łupem wpadł w obszar kamer budynku sąsiedniego , gdy został rozpoznany na obrazach z kamery z sąsiedniego budynku. Badania DNA zrobiło resztę.


Prokurator żądał trzydziestu miesięcy więzienia. Policjant zeznający nie zeznał, że Polak użył fałszywej broni, ponieważ „Strach jest taki sam, cała ulica była wystraszona”.


Sąd stwierdził, że Polak nie miał pracy i kłócił się ze wszystkimi, w tym pracownikami socjalnymi i jego rodzicami. Otrzymał również trzy kary w zawieszeniu za wcześniejsze przestępstwa.


Zobacz równiez : Kominikat policji na twitterze.




Poczytaj również :

Ilość 'fałszywek' w Holandii spadła.


Prawicowa partia PVV Geerta Wildersa, wygrała wybory w Holandii do Drugiej Izby Parlamentu.




Komentarze 1

  • Tomek-W
    357 tydzień i 3 dni , 19:30
    Kolejny przedstawiciel naszego społeczeństwa z zarzutami.
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się