Wiadomość dla polskich kierowców! Holenderska policja zwraca się na FB.

N

a zdjęciu mały wybór polskich samochodów-duchów, które niedawno skonfiskowaliśmy w Oss. Są to samochody, które nadal jeżdżą z oryginalnymi polskimi tablicami rejestracyjnymi, podczas gdy pojazd faktycznie zmienił już właściciela.


Poprzedni właściciel zakończył rejestrację, a obecny właściciel nie zarejestrował samochodu. Przestępcy bardzo często używają takiego manewru , aby być całkowicie anonimowymi i nie można było ich wyśledzić.


Samochody często używane są do różnych przestępstw. Holenderska policja ostrzega ,że z całą stanowczością będzie rozprawiała się z takimi właścicielami , którzy nie przerejestrowują aut na siebie bądź na prawowitego właściciela.


Nie jest to również dozwolone w Holandii i jest ściśle monitorowane, przestrzegane i karane.


-Upewnij się więc, że podczas jazdy samochodem własnym lub pożyczonym tablica rejestracyjna spełnia wszystkie wymagania i ma ważne opłaty oraz przegląd techniczny. Jako właściciel jesteś za to odpowiedzialny. Oszczędza nam dużo czasu podczas kontroli , nie dostaniesz wysokiego mandatu i unikniesz innych dodatkowych kosztówostrzega holenderska policja.


-Doceniamy dzielenie się tą wiadomością wśród polskich przyjaciół - komentuje policja.


Poczytaj również : Polacy na wysokim szóstym miejscu uczciwości obywateli na świecie.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się