Bójka o pokój . Polak dźgnięty nożem.

34

-letni Polak został pobity oraz dźgnięty nożem, kiedy po powrocie z pogrzebu w Polsce, pojawił się w holenderskim Roosendaal, gdzie pracował. Zakrwawionego przed domem znaleźli przechodnie. Okazało się, że Polaka zaatakował mężczyzna, który zajął jego pokój w domu, w którym dotychczas mieszkał.


Awantura miała miejsce w niedzielę po godz. 14 w jednym z domów w Roosendaal na południu Holandii. 34-letni mężczyzna przez kilka dni przebywał w Polsce - wyjechał na pogrzeb osoby z rodziny - tego dnia wrócił do Holandii.


Kiedy wszedł do domu, okazało się, że jego pokój zajął inny mieszkaniec. Między mężczyznami doszło do kłótni. Zakończyła się ona dotkliwym pobiciem Polaka przez 20-latka.


Krwawiącego Polaka znaleźli przechodnie

Napastnik wielokrotnie kopnął ofiarę, a na koniec dźgnął go nożem. Z pomocą innych mieszkańców domu wyrzucił Polaka na ulicę.


Policję wezwali przechodnie, którzy zobaczyli krwawiącego mężczyznę leżącego na chodniku. 34-latek, za pośrednictwem tłumacza, wyjawił służbom, kto był napastnikiem. We wskazanym domu funkcjonariusze znaleźli liczne ślady krwi na ścianach. 20-latek został aresztowany.


Zobacz równiez : Strzelanina w Centrum Alexandrium.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się