Uciekł zakuty w kajdanki policyjnym radiowozem .

H

olenderska policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. Dilerowi, mimo że był zakuty w kajdanki, udało się jednak uciec. Co więcej, zrobił to kradnąc policyjny radiowóz.


Harry Houdini był jednym z najsłynniejszych iluzjonistów i specjalistów od ucieczek w historii. Jego popisowym numerem było uwalnianie się z kajdan, łańcuchów, więzów i kaftanów bezpieczeństwa.


Podobnym sprytem wykazał się 32-letni mężczyzna z Roosendaal w południowej Holandii, który został aresztowany przez policję pod zarzutem handlu narkotykami.


Dilera zakuto w kajdanki i umieszczono na tylnym siedzeniu w policyjnym radiowozie.


Po zatrzymaniu mężczyzny policjanci postanowili przeszukać jego samochód. W pewnym momencie usłyszeli dźwięk odpalanego silnika, a chwilę później zobaczyli odjeżdżający radiowóz. Ku ich zdziwieniu, za kierownicą policyjnego auta siedział aresztowany 32-latek.


Na miejsce natychmiast wezwano posiłki. Niedługo później policjanci odnaleźli porzucony okolicy skradziony radiowóz. Podejrzanego mężczyzny nie było w środku. 32-latek jest poszukiwany.


"Nadal nie jest jasne, w jaki sposób podejrzanemu udało się uciec radiowozem. Dochodzenie w tej sprawie jest w toku" - poinformowała policja.
Poczytaj również :Komentarze 1

  • Suw-man
    9 tydzień , 23:58
    Skuteczna od zajebu ta holenderska policja.
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się