Poważny wypadek w okolicach Bredy. A16 zamknięta , dwie osoby nie żyją.

D

zisiaj w nocy około godziny 3:30 doszło do poważnego wypadku w okolicach Bredy . Na A16 dwie osoby zginęły w sobotę wieczorem. Policja informuje, że kolizja jest prawdopodobnie wynikiem działania kierowcy , który wjechał pod prąd na autostradę. Droga była zamknięta między Bredą a skrzyżowaniem Galder.


W wypadku, który zdarzył się około pół do czwartej, zaangażowanych było kilka pojazdów. Wijkagent Richard Konings z policyjnej drogówki nazywa to "bardzo agresywnym wypadkiem". Podniosło to wiele służb ratowniczych. "Wszyscy wykonaliśmy świetną robotę" - stwierdza koordynujący akcją ratunkową


Dochodzenie powypadkowe zakończyło się około za piętnaście dziewiąta w niedzielę rano. Następnie rozpoczęto czyszczenie nawierzchni drogi. Samochody ,a właściwie to co po nich zostało zostały odtransportowane na złom.


Kierowca duch.

Do Rijkswaterstaat zaleca się przejazd do Antwerpii przez Oosterhout i autostrad A59, A27 i A58.


W wypadku zginęli kierowcy , którzy zderzyli się czołowo. Ich tożsamość nie została jeszcze ustalona. Wiele innych pojazdów zostało uszkodzonych, ponieważ kierowcy nie mogli uniknąć kraksy i reagować na czas. Policja prowadzi dalsze śledztwo.


O to przykład jak holenderska policja nie bawi się jesli grozi jej jakiekolwiek niebezpieczeństwo .Poczytaj również :Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się