Nowy polski supermarket Zapolski od dzisiaj otwarty w Oss .

Z

owy polski supermarket w Oss nadal nie ma witryn sklepowych, ale otwiera ponownie swoje podwoje w tą sobotę dla wszystkich chcących odwiedzić nasza placówke , serdecznie zapraszamy namawia właściciel Kamil Zapalski.


Ponowne otwarcie w Oss nie jest bynajmniej tym, na co miał nadzieję właściciel polskiego supermarketu Kamil Zapalski , który otwiera swój supermarket na Wethouder Van Eschstraat w sobotnie popołudnie z wielka nadzieją. Z kamerami bezpieczeństwa, ale bez witryn sklepowych ponieważ zostały wcześniej zniszczone dwukrotnie.


Polski właściciel uważa, że ​​to najlepsza lokalizacja dla polskiego supermarketu. Przy głównej ulicy w Oss jest wystarczająco metrów kwadratowych i wystarczająco dużo miejsc parkingowych do tego żeby goście wygodnie i bez pośpiechu zrobili dobre polskie zakupy. W budynku obok sklepu elektronicznego Smits i Van Zon, gdzie wcześniej można było znaleźć Basismarkt, supermarket Zapolski otwiera swoje podwoje.


Po Helmond i Tilburgu jest to już trzecia lokalizacja wciąż młodej sieci Polaka. Przedsiębiorca ma nadzieję podbić całą Holandię zaczynając od Brabancji.


Jeszcze przed otwarciem firmy witryny sklepowe zostały dwukrotnie zniszczone , żali się przedsiębiorca z Polski, co gorsza, w zeszły weekend wybuchł pożar w pojemniku na odpady. Nie bez powodu Zapalski ma zainstalowany monitoring wokół całego sklepu i parkingu. Mówi, że wie kogo podejrzewać i gdzie należy szukać sprawców. Przekazał te informacje policji. Nie uważa, że ​​byłoby mądrze rozpisywać się o tym w gazetach.


„To bardzo niefortunne, że tak właśnie się stało” - mówi Zapalski po angielsku. Nie musimy odkładać tego na razie, będziemy musieli zrobić wszystko, aby ludzie byli zadowoleni z obsługi od pierwszego dnia. ”


Zapalski szacuje, że w Oss i okolicznych wioskach mieszka i pracuje około tysiąca Polaków. Przedsiębiorca skupia się przede wszystkim na nich, ale z pewnością także na holenderskich gościach. Dlatego wszystko jest z instrukcjami w kilku językach. ,, Mamy dużo świeżych produktów, których nie można dostać w holenderskim supermarkecie. Pomyśl o specjalnym polskim chlebie na zakwasie, kiełbasach i oczywiście polskim piwie. ” Otwarcie sklepu nastąpi w sobotę po południu o 16:00.


Zobacz równiez :Kontrowersje przy lokalizacji budoway tz. "Polskihgo Hotelu" dla emigrantów zarobkowych.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się